Share this project

Done

Share this project

Done
Two security keys for logging in safely online. Protect yourself from phishing and other attacks across Google, Facebook, and more.
Two security keys for logging in safely online. Protect yourself from phishing and other attacks across Google, Facebook, and more.
2,795 backers pledged $123,614 to help bring this project to life.

Solo: pierwszy na świecie sprzętowy klucz uwierzytelniający opracowany na wolnej licencji, wspierający najnowszy standard FIDO2!

Posted by Conor Patrick (Creator)
3 likes

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, przedstawiając wam Solo, pierwszy na świecie sprzętowy klucz uwierzytelniający opracowany na wolnej licencji, wspierający najnowszy standard FIDO2!

Bezpieczne uwierzytelnianie dla osób, które pragną ochrony przed wyłudzaniem informacji(ang. phishing), przejęciami kont w serwisach internetowych, i innymi atakami w sieci - dla tych którzy używają stron takich jak Facebook, Dropbox, Twitter, Github… Jesteś jedną z tych osób, prawda? Wspaniale! Solo jest właśnie dla Ciebie - pomoże chronić Twoje bezpieczeństwo w sieci!

Tworząc Solo, naszym największym dylematem była odpowiedź na pytanie: “jak możemy sprawić, by bezpieczne logowanie było bardziej spersonalizowane i dostępne dla każdego?” Odpowiedź była zadziwiająco prosta: kolory! (chociaż wciąż zastanawiamy się dlaczego nie można wybrać koloru kupując inne tokeny uwierzytelniające). Zamierzamy dodawać kolorowe silikonowe obudowy do Solo, zaczynając od czarnej i białej, a z waszym wsparciem, liczymy że będzie ich więcej w różnych barwach. Sprawdzaj aktualności naszej kampanii, i pomóż osiągnąć cele które obraliśmy.

Cele 

$5K - Czarny i biały kolor. Wtyczka USB-C, dodaj $3.
$50K - Dostępne pięć kolorów: czarny, biały, niebieski, miętowy, czerwony
$75K - Specjalny kolor dla wersji Kickstarter: do określenia(po konsultacjach z Tobą!)
$100K - Wszystkie sześć kolorów, nie wybieraj jednego, dostań je wszystkie.
$150K - Darmowa wtyczka USB-C, zarówno dla Solo jak i Solo Tap
$200K - Niespodzianka!

Twój Solo 

Przedstawiamy kompletna linię produktów, tak, abyś mógł/mogła, wybrać ten, który najlepiej wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Nasze tokeny bezproblemowo działają z wieloma serwisami, takimi jak Google, Facebook, Twitter, Dropbox, Github, i wiele innych. Ponieważ Solo wspiera standard FIDO2, otrzymujesz najbezpieczniejsze uwierzytelnianie wraz z ochroną przed phishingiem, przejęciem Twojego konta, oraz innymi atakami zdarzającymi się w Internecie. Dodatkowo, Solo jest niesamowicie łatwy w użyciu, które wygląda tak samo na różnych stronach. Podczas uwierzytelniania, po podaniu nazwy użytkownika i hasła, podłączasz Solo do komputera i wciskasz przycisk który się na nim znajduje aby zakończyć logowanie do serwisu.

  • Solo: Pierwszy otwarto źródłowy token uwierzytelniający. Łatwy w użyciu i bezpieczny. 
  • Solo Tap: Bezprzewodowy Solo zoptymalizowany do współpracy z telefonami komórkowymi. Uwierzytelnianie za pomocą przyłożenie tokena do obudowy telefonu. Solo Tap działa w technologii NFC do komunikacji z urządzeniem, i współpracuje z większością telefonów z systemem Android. Oczywiście, pracuje również przy podłączeniu USB. 
  • Solo dla Ochrony Zaawansowanej: specjalna oferta składająca się z SecureClick od OneSpan i Solo, do użycia w Programie Ochrony Zaawansowanej od Google. 
  • Solo dla Hakerów: Jest otwarto źródłowy, oczywiście że możesz go modyfikować! Zarówno Solo jak i Solo Tap są w pełni otwarto źródłowe, więc możesz je modyfikować zarówno sprzętowo jak i programowo. Ta wersja posiada odblokowany bootloader, więc możesz łatwiej zmieniać oprogramowanie.

Bardzo nam zależy na Twoim wsparciu, i żeby to pokazać, publikujemy wszystkie nasze “Pierwsze Kroki” we wszystkich językach w jakich możemy, tak, aby nasi przyjaciele i rodzina, którzy nie rozumieją angielskiego, mogli zacząć używać Solo, i być bezpiecznym w internecie. Popatrz tutaj, przetłumaczone na Hiszpański, Niemiecki, Francuski, Włoski i Polski. Jeżeli chciałbyś pomóc, daj nam znać. Dla Europejczyków mamy jeszcze jedno udogodnienie: DARMOWA WYSYŁKA zarówno do USA jak i Unii Europejskiej.

Oleg Moiseenko, Andre Breiler, and 1 more person like this update.

Comments

Only backers can post comments. Log In